Skladovanie a logistika

Skladovanie a logistika

Spoločnosť WAMP, s.r.o., poskytuje (vykonáva) uskladnenie tovaru v našich skladovacích priestoroch a ním spojenú logistiku (nakladanie, vykladenie tovaru podľa dohody aj s použitím vysokozdvižného vozíka). Na Orave máme k dispozícii 5000 m2 krytých skladov a ďalších 5000 m2 vonkajších spevnených plôch.

Systém pri skladovaní a logistike funguje týmito spôsobmi:

  1. Pristavíte vaše nákladné vozidlo do areálu pri našich skladovacích priestoroch, vozidlo vyložíme (v prípade potreby s použitím vysokozdvižného vozíka) do našich skladovacích priestorov (buď krytých alebo vonkajších) a my vám ho uskladníme po dohodnutú dobu a postupne si uskladnený tovar budete sami odvážať. Pri tomto spôsobe skladovania a logistiky účtujeme vykládku, nakládku a počet dní uskladnenia tovaru v našich skladovacích priestoroch.
  2. Pristavíte vaše nákladné vozidlo do areálu pri našich skladovacích priestoroch, vozidlo vyložíme (v prípade potreby s použitím vysokozdvižného vozíka) do našich skladovacích priestorov (buď krytých alebo vonkajších) a my vám ho uskladníme po dohodnutú dobu a postupne vám uskladnený tovar budeme odvážať my do vami určených priestorov. Pri tomto spôsobe skladovania a logistiky účtujeme vykládku, nakládku, prepravu tovaru a počet dní uskladnenia tovaru v našich skladovacích priestoroch.
  3. Prenajmete si naše skladovacie priestory podľa potreby kryté sklady alebo vonkajšie spevnené plochy. Pri tomto spôsobe skladovania účtujeme nájomné podľa vzájomnej dohody.

Ceny za skladovanie a logistiku sa dohodujú s každým individuálne podľa množstva tovaru, počtu potrebných dní na uskladnenie a podľa potreby manipulácie s tovarom (nakladanie, vykladanie tovaru buď s použitím vysokozdvižného vozíka alebo bez použitia vysokozdvižného vozíka).

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. 

Viac informácii

Súhlasím